GENERACJA.pl - Twój dostęp do Internetu GENERACJA.pl - Twój dostęp do Internetu
GENERACJA.pl - Twój dostęp do Internetu GENERACJA.pl - Twój dostęp do Internetu pomoc praca kontakt
GENERACJA.pl - Twój dostęp do Internetu
Polski English
Download
HelpDesk
+48 71 78 56 000

Internet przez LAN

Szybki, nieprzerwany i tani dostęp do Internetu gości w coraz większej ilości domów i firm w Polsce. Internet za pomocą sieci LAN nie blokuje telefonu ani nie naraża domowego budżetu na nieprzewidziane wydatki za Internet. Opłata jest stała i nie zależy od czasu spędzonego w sieci.

Podłączenie do sieci GENERACJA.pl jest możliwe na terenie prawie całego Wrocławia. Posiadamy już ponad 10 tysięcy gniazdek do sieci Internet.

Technicznie nasza sieć dostępna jest na terenie całego Wrocławia i okolicznych wiosek i miast. Nie zawsze jednak istnieją możliwości administracyjne. Wielu zarządców nieruchomości bądź spółdzielni mieszkaniowych stawia opór i nie pozwala, aby mieszkańcy ich zasobów mogli korzystać z taniego, alternatywnego dostępu do Internetu. Jeżeli w jakimś budynku wielorodzinnym nasza oferta nie jest dostępna to tylko z tego powodu.

Sieć jest zbudowana w oparciu o technologię Ethernet 100Mbit (zakończenia klienckie) oraz sieć szkieletową zbudowaną na bazie łączy światłowodowych i radiowych (transmisja radiowa w licencjonowanym paśmie 38GHz). Nad transmisją danych czuwa ponad 20 routerów połączonych siecią do 10 Gbit.

Celem uzyskania informacji o koszcie podłączenie w konkretnej lokalizacji prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Klienta.

Nasza oferta Cennik na usługi dostępu do Internetu

Nasze łącza nie posiadają żadnych limitów na ilość przesyłanych danych!

Łącza oferowane przez naszą sieć są tej samej szybkości w obie strony (do Internetu oraz z Internetu). Łącze 2 Mb/s może pracować z tą szybkością zarówno przy ściąganiu jak i wysyłaniu danych! Łącza innych operatorów często mają ograniczone wysyłanie danych do Internetu. Sprawdź różnicę!

W zależności od wybranego planu taryfowego dostępne są również dla naszych abonentów bezpłatne usługi dodatkowe takie jak serwery WWW, konta poczty e-mail oraz bazy danych SQL.